قوانین و مقررات

null

کلیه اصول و رویه‌های سایت و اپلیکیشن همران، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.

null

استفاده از سایت و نصب اپلیکیشن و هر بار استفاده از آن، به معنای پذیرش آخرین نسخه قوانین موجود از سوی کاربر است.

null

در راستای رعایت قانون مالکیت فکری و احترام به مالکیت مادی و معنوی، تمامی محتوای درج شده در سایت مختص شرکت اعتماد امن گستر لیان بوده و هرگونه استفاده از آن، غیراخلاقی و خلاف قانون است و شرکت حق مورد پیگرد قانونی قراردادن خاطیان را برای خود، محفوظ می‌داند.

null

برخی سرویس‌ها جهت استعلام و پرداخت خدماتی است که سایر شرکت‌ها و ارگان‌ها ارائه می‌کنند. مبالغ نمایش داده شده و پرداخت شده، مربوط به ارگان ذی‌ربط می‌باشد.

null

برای استفاده از خدمات، هر کاربر، اعم از شخص حقیقی یا حقوقی، بایستی یک حساب کاربری در اپلکیشن بسازد، تنها اشخاصی که بیش از 18 سال دارند، واجد شرایط قانونی جهت ساخت حساب کاربری هستند.

null

دریافت شماره تلفن همراه، صرفا جهت صحت‌سنجی و احراز هویت کاربر جهت نمایش اطلاعات مربوطه می‌باشد.

null

تمام تراکنش‌های موفق انجام شده در سامانه، در سوابق کاربر ثبت و موجود خواهند بود.

null

شرکت تلاش خواهد کرد خدمات با کیفیت مطلوب به کاربران ارائه دهد.

null

تمامی اطلاعات کاربران نزد شرکت محرمانه بوده و شرکت حق ندارد، اطلاعات را منتشر یا در دسترس دیگران قرار دهد؛ مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذی‌صلاح.

null

کاربران می‌پذیرند که صرفاً با شماره تلفن متعلق به خود در اپلیکیشن ثبت نام کنند. در غیر اینصورت در برابر شخص ذی‌نفع صاحب شماره همراه، مسئول بوده و شرکت به محض اطلاع از این موضوع مجاز خواهد بود، نسبت به لغو عضویت و حساب کاربری اقدام کند.

null

کاربران می‌پذیرند کلیه اطلاعات درخواستی اپلیکیشن را مطابق با واقعیت، صحیح و به‌روز وارد کنند و شخص کاربر، مسئول عدم صحت و به‌روز نبودن اطلاعات است. شرکت مسئولیتی در مورد خسارات و مشکلات ناشی از عدم اعتبار اطلاعات اعلامی برعهده نخواهد داشت.

null

مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری به‌عهده کاربران می‌باشد. در صورت مفقود شدن یا به سرقت رفتن اطلاعات حساب کاربری و یا گوشی موبایل، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است، مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور و موبایل کاربر انجام شده و می‌شود، به‌عهده وی خواهد بود.

null

کاربران تعهد می‌دهند که هیچ‌گاه از خدمات ارائه شده، به صورتیکه به شرکت یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند، استفاده نکنند. در صورتیکه کاربران نسبت به سوء استفاده از امکانات فراهم شده اقدام کنند، شرکت ضمن محفوظ دانستن حق قطع خدمات و غیرفعال کردن حساب کاربری، مجاز خواهد بود، با مراجعه به مراجع ذی‌صلاح، نسبت به پیگیری قانونی از جمله مطالبه خسارت وارده اقدام کند.

null

کاربران می‌پذیرند که شرکت ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به‌عنوان راه ارتباطی با آن‌ها استفاده کند.

null

کاربران می‌پذیرند امکان استرداد هزینه‌هایی که بر اساس شرایط استفاده از خدمات اپلیکیشن به شرکت یا طرف تجاری می‌پردازند، وجود ندارد. شرکت و طرف تجاری، مغایرت در هزینه‌های اعلامی و پرداخت شده را تنها در 48 ساعت اولیه رسیدگی می‌کنند. بنابراین کاربران باید موضوع را در همان 48 ساعت اولیه به اطلاع شرکت و طرف تجاری برسانند.

null

کاربران حق ندارند به سایر اشخاص حقیقی و حقوقی اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند.

null

استفاده از امکانات و سرویس‌های موجود در اپلیکیشن و درج اطلاعات، کاملاً اختیاری بوده و هیچ ضرورتی ندارد. سرویس کیف مدارک، صرفاً جنبه سهولت در دسترسی کاربر را دارد.